Pierwsza na Świecie Oczyszczająca Zawieszka od manoru

Pierwsza na Świecie Oczyszczająca Zawieszka

Czy uważasz, że noszenie ze sobą drzewa jest niemożliwe?

Czy uważasz, że noszenie ze sobą drzewa jest niemożliwe? 

Specjalnie dla Ciebie zamknęliśmy drzewo w małej zawieszce. 

Tylko w manoru dostępne są pierwsze na świecie oczyszczające zawieszki, które dezynfekują 24h/7 oraz oczyszczają najbliższe otoczenie z wirusów, smogu, lotnych związków organicznych czy drobnoustrojów wraz z pochłanianiem nieprzyjemnych zapachów w tym dymu z papierosów. 

Postaw na biurku, zawieś w aucie, przypnij do plecaka swoim pociechom lub torebki czy kluczy i ciesz się oczyszczonym powietrzem przez aż 12 miesięcy. PODARUJ KOMUŚ ODDECH

Oczyszczająca Zawieszka wyprodukowana jest z biodegradowalnych materiałów, ekskluzywnie (choć eko) zapakowana w biodegradowalny karton. W środku zawieszka jest otulona biodegradowalną bibułą, a znakowanie kartonu jest w 100% hand-made tzn: ręcznie stemplowane tuszem na bazie wody. Do zawieszki jest przypięta gumka oraz złoty brelok (karabińczyk, kółko, chwost). Można ją zawiesić lub postawić na biurku – posiada ona bowiem specjalną stopkę, wystarczy oderwać perforowany spód i złączyć. Produkt w 100% eko. Idealnie nadaje się na prezent jak i do własnego użytku.

Pracodawco zadbaj o zdrowie swoich pracowników i podaruj im oddech.

COMMENT
NAME
EMAIL

Back to top: