Przyszłość
tworzą ludzie

O ZESPOLE

Nasz zespół robi to co kocha, dlatego zawsze jesteśmy gotowi do podjęcia nowych wyzwań.

Zespół manoru tworzą ludzie, którzy osiągneli wiele zawodowych sukcesów.

Tylko dzięki nim firma może stale się rozwijać.

Nasze rozwiązania są doceniane na całym świecie.

Zobacz jedną z naszych realizacji.

Odtwórz wideo

Nasze Usługi

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w aplikacji powłok. Tworzymy nowe rozwiązania, które są doceniane na całym świecie. Wejdź w zakładkę Powłoki i dowiedz się więcej.

Wykonujemy badania mikrobiologiczne skażenia powierzchni i płynów w firmach produkcyjnych, biurach, szkołach a nawet prywatnych domach i samochodach. 

Od 29 lat zajmujemy się projektowaniem. Zaczynaliśmy od deski kreślarskiej na której powstawały różne przyrządy do blach czy też formy wtryskowe aż po hełmy dla Polskiej Armii i Policji, hełm dla wojsk Aeromobilnych czy też hełm Gunera oraz kamizelki kuloodporne dla Wojsk, Policji czy też służb cywilnych. W rękach naszych specjalistów znalazło się również stworzenie technologii produkcyjnej wielu wyrobów. 

Tylko u nas mogą Państwo kupić Oczyszczające Zawieszki, które stale przez 12 miesięcy będą oczyszczały Państwa najbliższe otoczenie. Mogą Państwo kupić również antybakteryjne długopisy z wartością dodaną jaką jest Powłoka Antymikrobowa dzięki, której długopisy będą nieustannie czyste oraz wolne od transmisji wirusa, bakterii i innych mikroorganizmów. Zajmujemy się sprzedażą i aplikacją Polskich rozwiązań, które są doceniane w Polsce i za granicą.

Zajmujemy się sprzedażą produktów i urządzeń z branży mikrobiologicznej oraz nanotechnologicznej. Wejdź w zakładkę Produkty lub Zadzwoń i dowiedz się więcej.

W ramach BHP prowadzimy szkolenia, przeprowadzamy audyty wykonujemy dokumentację.

W ramach PPOŻ sporządzamy Instrukcję Bezpieczeństwa Przeciwpożarowego dla obiektów o dużej kubaturze oraz przeprowadzamy audyty w zakresie  zabezpieczenia obiektów pod kątem bezpieczeństwa przeciwpożarowego.

Sprawdź naszą pracę w showcase.

Kliknij i zobacz część naszego doświadczenia.

Back to top: