Czym chcesz oddychać?

Ty decydujesz czym będziesz oddychać oraz Twoi najbliżsi!

Czy dziś zastanawiamy się czym oddychamy i czym będą oddychać nasze dzieci?

Żyjemy szybko, nie patrząc na to co po sobie zostawimy. Czy żyjąc tak jak do tej pory, będziemy w stanie przekazać coś wartościowego swoim pociechom? Wielkie firmy, floty samochodów, ogromne domy, mieszkania i pieniądze. To wszystko może nie być potrzebne, gdy już teraz nie zadbamy o nasz Świat. Klimat szybko się zmienia, a wraz z nim powinno zmieniać się podejście ludzi na ziemi. Zbieranie śmieci w lesie raz w roku może nie wystarczyć, aby przetrwało to co na nim chcemy pozostawić następnym pokoleniom.

Czy jest sposób aby dziś można było zadbać o lepsze jutro?

TAK!

Pokryjmy mury powłokami oczyszczającymi powietrze ze Smogu. Pokryjmy powłokami oczyszczającymi nasze samochody czy też środki transportu towarów i ludzi. 100 m2 pokryte powłoką samooczyszczającą to jakby posadzić 30 drzew liściastych.

Nasze lasy są wycinane, a w ich miejscach powstają firmy, które są w całości wybetonowane. Bądźmy odpowiedzialni i zapobiegajmy szkodliwym dla środowiska działaniem ludzkim. Jeśli nie da się zmienić infrastruktury z betonu na trawę i drzewa, to pokryjmy beton specjalnymi powłokami, które w jakimś stopniu pozwolą zneutralizować szkodliwe działanie ludzi.

Wejdź na https://manoru.com/powloki/ i zobacz jakie powłoki można zastosować, aby zacząć zmieniać przyszłość naszego Świata.

COMMENT
NAME
EMAIL

Back to top: